2 czerwca dzieci z grup Motylki i Muminki odwiedziły Gospodarstwo Szkółkarskie u Państwa Teodorkiewicz. Pani Maria oprowadziła dzieci po swym gospodarstwie, opowiedziała o procesie tworzenia sadzonek oraz pokazała linię produkcyjną. Przedszkolaki wzięły udział w warsztatach rozsady roślin oraz w warsztatach plastycznych, gdzie materiałem bazowym...
Grupa Motylki Dzień Dziecka spędziła w GBP. Pani Ewa czytała bajki, które jej niegdyś czytała babcia. Przedszkolaki oglądały książki wykonane przez krawcową, wybierały książki z ekspozycji i robiły do nich ilustracje. Dziękujemy paniom z biblioteki za zajęcia.
1 czerwca nasze przedszkole odwiedził iluzjonista ze swoim magicznym programem. Sztuczki magiczne wywoływały zachwyt na twarzach przedszkolaków. Wybrane przez magika dzieci osobiście brały w nich udział. Pokaz został nagrodzony gromkimi brawami.
1 czerwca odwiedził nas tata Amelii i Karola w ramach akcji ,,Poznaj mój zawód”. Celem spotkania było przybliżenie dzieciom tajników zawodu kierownika budowy. Zajęcia zostały przeprowadzone z wykorzystaniem różnorodnych rekwizytów m.in: kasku ochronnego, kamizelek odblaskowych, narzędzi potrzebnych na budowie. Serdecznie dziękujemy za wizytę. Grupa...