25 listopada dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione misie. Maluchy wysłuchały opowiadania „Miś – najlepszy przyjaciel” oraz bajki „Złotowłosa i trzy misie”. Następnie uczestniczyły w zabawach muzyczno-ruchowych ze swoimi pluszakami. Każdy wykonał także pracę plastyczną „Miś” z wykorzystaniem kakaowej farby.
25 listopada w grupie Motylki odbyły się Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci zaprezentowały swoje misie. Wysłuchały opowiadanie „O misiu i dziewczynce” wzięły udział w Misiowych zagadkach i zabawie ruchowej Kogo jest ten miś? Na koniec pokolorowały obrazek Misia i zrobiły pamiątkowe zdjęcie.