Oops...
Slider with alias main not found.

Działamy od 1995 roku!

O naszym przedszkolu

Celem działalności przedszkola jest szeroko pojęta opieka nad zdrowiem, bezpieczeństwem i prawidłowym rozwojem dzieci, wszechstronne ich wychowywanie i przygotowanie do szkoły oraz pomoc rodzicom pracującym w zapewnieniu ich dzieciom opieki wychowawczej.

Nasza placówka zapewnia domową atmosferę opartą na życzliwości, przyjaźni i współpracy oraz fachową opiekę pedagogiczną od 6.30 do 17.30, również w lipcu i sierpniu. Oprócz codziennych zajęć dydaktycznych, wszystkim naszym podopiecznym oferujemy szeroki wachlarz zajęć i atrakcji.

ZOBACZ OFERTĘ

Dla Rodziców

Tutaj dowiesz się jak wygląda nasza współpraca z rodzicami i znajdziesz odpowiedzi na ważne pytania.

Dokumenty

Tutaj pobierzesz ważne dokumenty, takie jak regulamin i statut przedszkola oraz kartę zgłoszeniową dla dzieci.

View More

Nasi podopieczni zdobyli setki nagród w konkursach plastycznych!