21 października we wszystkich grupach odbyły się warsztaty kulinarne„Smacznie i zdrowo – zrób to sam”. Dzieci samodzielnie przygotowały kanapki na podwieczorek Przedszkolaki miały swobodę tworzenia własnych kompozycji smakowych, kształtowały zdrowe nawyki żywieniowe. Było smacznie, zdrowo i kolorowo
16 października dzieci z grupy Smerfy malowały farbami za pomocą wałeczków, tworząc kolorowe tło do pracy plastycznej Maluchy podczas spaceru wokół przedszkola zbierały liście, obserwowały przyrodę i przebywały na świeżym powietrzu. Następnie dzieciaczki wykonały wspaniałe jesienne prace z wykorzystaniem zebranych liści
✨ 17 października grupy Motylki i Muminki wybrały się na wyjątkową wycieczkę do Centrum Folkloru Polskiego „Karolin” ✨ Dzieci miały okazję zwiedzić to niezwykłe miejsce, w którym tradycja spotyka się z historią i kulturą ludową naszego kraju. Przedszkolaki z ciekawością oglądały wystawy, poznając barwny...