Zajęcia biblioteczne dla przedszkolaków (zdjęcia)

7 sierpnia dzieci z wakacyjnej grupy Biedronki wybrały się z wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie. Na początku szukaliśmy bibliotecznego skrzacika pomiędzy regałami z książkami i zwiedziliśmy całą bibliotekę. Następnie p. Ewa zaprosiła dzieci do wspólnego czytania z wykorzystaniem książki aktywizującej „Potrząśnij jabłonką”. Dziękujemy 🙂🙂🙂 za wspólnie spędzony czas i kolorowe balony.

14 sierpnia dzieci z wakacyjnej grupy Motylki wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Teresinie w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”. Przedszkolaki wysłuchały utworu pt. „Rozmowy z Duszkiem” A. Karwińskiej. Uczestniczyły w zabawach „Balonik”, „Rybka po fali”, „Taniec czytelnika”. Na koniec dzieci kolorowały obrazek „Kwiatek” i otrzymały lizaki. Przedszkolaki obdarowały Panie słodkim upominkiem.