Powitanie lata!
Powitanie Lata w naszym przedszkolu! ☀️
W piątek w naszym przedszkolu uroczyście powitaliśmy lato! Dzieci otrzymały wyjątkowy list pozostawiony przez Panią Lato, w którym czekały na nie różne zadania do wykonania. 📜
Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem zmierzyły się ze wszystkimi wyzwaniami. Wzięły udział w quizie przyrodniczym 🌿, wykonały letnią gimnastykę 🤸♀️, pokonały tor przeszkód 🏃♂️, a na zakończenie bawiły się podczas wesołej dyskoteki przy dźwiękach ulubionej muzyki. 🎶
Dodatkową atrakcją były unoszące się w powietrzu kolorowe bańki mydlane, które wywołały mnóstwo radości i uśmiechów. 🫧
To był dzień pełen ruchu, zabawy i letniej energii! Witamy lato i czekamy na kolejne słoneczne przygody! 🌞






