Biedronki – Warsztaty plastyczne

Na przełomie października i listopada odbył się cykl spotkań zatytułowanych JESIENNY DOMEK. Na każdym ze spotkań dzieci zdobiły kolejno ściany i dach domku z kartonu. Stosowaliśmy różne techniki: malowaliśmy farbami za pomocą pędzli, gąbki; malowaliśmy pastelami olejnymi; wycinaliśmy cegiełki z papieru kolorowego i przyklejaliśmy do ściany. Zajęło nam to dużo czasu, jednak było warto bo za tym idzie nasz wszechstronny rozwój. Z ostatecznego efektu jesteśmy zadowoleni,a domek służy nam do wspólnej zabawy:-).

Dnia 25 listopada odbyły się warsztaty pt. „Kubuś Puchatek na Dzień Pluszowego Misia”. Dzieci kolorowały postać Kubusia Puchatka. Praca została wykonana na dużym arkuszu szarego papieru za pomocą pasteli olejnych. Dała dzieciom wiele satysfakcji i przyniosła uśmiech na ich twarzach.