Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

22 stycznia (piątek) dzieci we wszystkich grupach świętowały Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki z grupy Muminki zaśpiewały piosenki „Babcia i dziadek” oraz „Młode babcie”, powiedziały wierszyki „Prezenty dla babci” i „Dziadek”. Dzieci z grupy Smerfy zaśpiewały piosenki „Babciu droga babciu” i „Dla babuni słowa dwa”. Następnie powiedziały rymowankę „Pozdrawiamy babcię, dziadka”. Maluchy z grupy Biedronki zaśpiewały i zatańczyły „Czaczę dla babci i dziadka”. Potem powiedziały wierszyk dla babci i dziadka oraz zaśpiewały piosenkę „Kocha babcię i dziadziusia”. Przedszkolaki z grupy Motylki zatańczyły krakowiaka, powiedziały wierszyk, a także zaśpiewały piosenki „Wyczaruję dla babuni” oraz „Czacza dla babci i dziadka”. Wszystkie dzieci wykonały upominki dla babć i dziadków, które zabrały do domów, by wręczyć je najbliższym.