Dzień Mamy i Taty – zdjęcia

Biedronki – Dzień Mamy i Taty

26 maja maluchy zaprezentowały program artystyczny dla swoich rodziców. Dzieci zaśpiewały piosenki „Wiosna”, „Piosenka dla Taty” i „Kocham Cię Mamo, Kocham Cię Tato”. Maluchy zatańczyły „Poleczkę”. Wszyscy przygotowali upominki dla rodziców, które przekażą swoim najbliższym.

Motylki – Dzień Mamy i Taty

26 maja dzieci uczciły święto swoich rodziców. Wszyscy powiedzieli wierszyki: „Tata mógłby szybowcem latać” i „Moja kochana mamusiu”. Przedszkolaki zaśpiewały piosenki: „Moja wesoła rodzinka” oraz „Laurka”. Zatańczyły także taniec z musicalu Grease „You’re The One That I want”.

Muminki – Dzień Mamy i Taty

28 maja przedszkolaki wystąpiły dla swoich Kochanych Rodziców. Starszaki zaśpiewały piosenki : „Mama całą noc nie spała” i „Daj mi rękę tato” przy akompaniamencie pani Malwiny. Następnie dzieci zatańczyły „Poleczkę”. Na zakończenie wszyscy powiedzieli rymowankę dla Mamy i Taty.

Smerfy – Dzień Mamy i Taty

28 maja dzieci zaśpiewały piosenki dla rodziców: „Dla Ciebie mamo” i „Nie boję się”. Maluchy powiedziały rymowankę „Mama i Tata” i zatańczyły taniec w parach „Poleczka”. Dzieci przygotowały także inscenizację utworu D. Gellner pt. „Tulipan”. Wszyscy wykonali laurki dla swoich rodziców.