Grupa Muminki z wizytą w Szkole Podstawowej w Teresinie

14 czerwca udaliśmy się na spotkanie „Sport – moja pasja” z p. Maciejem Starusem, tatą Leny. Pan Maciej, który jest sportowcem i nauczycielem WF-u przygotował dla przedszkolaków wspaniałe, sportowe wyzwania na sali zapaśniczej. Dzieci pokonywały tor przeszkód, huśtały się na linie i wzięły udział w zabawie ruchowej „Pająk i muchy”. Następnie przeszliśmy do hali sportowej, gdzie czekały kolejne atrakcje: zabawa z wykorzystaniem deskorolek i oddawanie strzałów do bramki. Dziękujemy za świetne spotkanie i zajęcia sportowe.

Starszaki miały okazję poznać szkołę, jej pracowników i starszych kolegów. Dzieci zobaczyły: sale lekcyjne tzw. zerówek i klas pierwszych, bibliotekę, gabinet logopedyczny, świetlicę oraz sekretariat i gabinet pani dyrektor.