Informacja o opłatach za maj 2020

Szanowni Państwo, w związku z zamknięciem przedszkola na czas zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa do 24 maja 2020 r. informujemy, że w maju 2020 r. obowiązują następujące opłaty:

100 zł czesne za pierwsze dziecko

50 zł czesne za drugie i kolejne dziecko.

Podobnie jak w poprzednim miesiącu nie wpłacacie Państwo nic za wyżywienie i materiały plastyczne.

Wpłaty można dokonać do 10 maja na konto:

Santander Bank Polska S.A. 72 1090 2851 0000 0001 4287 6420

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wpłacili czesne za kwiecień. Szczególne podziękowania składamy tym, którzy wpłacili z własnej inicjatywy większą kwotę niż była ustalona. To dowód, że doceniacie Państwo nasze codzienne starania i zależy Wam na tym, by placówka dalej mogła funkcjonować.

W maju czesne ograniczone jest do minimum, by móc pokryć tylko niezbędne bieżące koszty związane z utrzymaniem placówki oraz utrzymać etaty osób opiekujących się na co dzień Państwa dziećmi. Każda dodatkowa kwota będzie mile widziana. Bardzo prosimy o terminowe dokonanie wpłat, co pozwoli nam na utrzymanie płynności finansowej.

Liczymy na zrozumienie i mamy nadzieję, że już niedługo sytuacja wróci do normy.

W imieniu swoim i wszystkich pracowników

życzę zdrowia i optymizmu

Joanna Cempel-Stępień