Kolędowanie przy choince – zdjęcia ze wszystkich grup

Biedronki – Kolędowanie przy choince

15 grudnia dzieci nagrały swój świąteczny występ dla rodziców. Maluchy zaśpiewały piosenkę „Zima”, kolędę „Przybieżeli do Betlejem” oraz zatańczyły przy utworze T. Wojnowicza „Deek the Halls”. Całemu przedstawieniu towarzyszyła miła, świąteczna atmosfera. Na koniec pojawił się Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty – uświetniając tym samym całą uroczystość.

Smerfy – Kolędowanie przy choince

16 grudnia dzieci wystąpiły ze swoim świątecznym programem słowno-muzycznym. Maluchy zaśpiewały piosenkę „Choinka zielona” i powiedziały rymowankę. Następnie wykonały piosenkę „Świąteczne aniołki” i recytowały wiersz „Święta w domu”. Przy akompaniamencie p. Malwiny dzieci zaśpiewały kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Na zakończenie przedszkolaki zatańczyły taniec „Renifery i Mikołaje”. Po tak wspaniałym występie wszyscy zostali obdarowani prezentami od Mikołaja.

Muminki – Kolędowanie przy choince

16 grudnia dzieci zaprezentowały świąteczny występ, by wspólnie cieszyć się z nadchodzących Świąt oraz podzielić się tą wyjątkową atmosferą ze swoimi Rodzicami.

Starszaki przy akompaniamencie pani Malwiny zaśpiewały kolędy: „Wśród nocnej ciszy”, „Dzisiaj w Betlejem” i „Przybieżeli do Betlejem” oraz zatańczyły w parach taniec „Klapok”. Potem powitaliśmy w naszej sali Mikołaja. Dzieci zaśpiewały mu piosenkę „Mikołaj ma trudne zadanie”. Mikołaj wręczył wszystkim prezenty. Przygotowaliśmy także Jasełka. Każde dziecko z zaangażowaniem wcieliło się w swoją rolę i mówiło tekst. Dzisiejszy dzień był dla nas szczególny, pełen pozytywnych wrażeń i miłych niespodzianek.

Motylki – Kolędowanie przy choince

17 grudnia dzieci zaprezentowały krótki montaż słowno-muzyczny pt. „Magia Świąt”. Przedszkolaki powiedziały wierszyki i zaśpiewały kolędy „Dzisiaj w Betlejem”, „Gdy się Chrystus rodzi” oraz „Świeć gwiazdeczko mała świeć”. Na zakończenie każde dziecko otrzymało prezent od Mikołaja, który z zachwytem obejrzał występ naszych przedszkolaków.