Nasze wspomnienia z pierwszych pięciu lat działalności przedszkola (lata 1995-2000).

Wyjątkowy jubileusz 25-lecia działalności Społecznego Przedszkola Integracyjnego w Teresinie


Zdjęcia wykonane w okresie bożonarodzeniowym. Od początku naszej działalności istotne było przekazywanie dzieciom wartości, kultywowanie tradycji i zwyczajów świątecznych. Wspólne spędzanie czasu sprzyjało zacieśnianiu więzi pomiędzy przedszkolakami i ich opiekunami.

Zdjęcia grupowe na których są kochane dzieciaki, a także pracownicy przedszkola. Na pierwszym zdjęciu „ukryły się” dobrze Wam znane panie.

Spotkanie przedszkolaków przy bożonarodzeniowym stole. Wszyscy ze smakiem zajadają się barszczykiem czerwonym.

Zabawy z okazji balu karnawałowego. Taniec i zabawy przy muzyce, konkursy i zabawy ruchowe…Czas spędzony w miłym towarzystwie, w przepięknych strojach i przebraniach… A w trakcie przerwy i odpoczynku…czas na małe co nie co…


Dzieci z radością prezentowały swoje umiejętności, śpiewały piosenki, mówiły wierszyki m.in. z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas wizyty Świętego Mikołaja.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie będziemy umieszczać wspomnienia, stare fotografie z 25-letniej działalności. Absolwentów i rodziców naszego przedszkola zachęcamy do przekazywania swoich wspomnień, ewentualnie zdjęć na adres e-mailowy: teresin1968@o2.pl. Jeżeli Państwo wyrażą zgodę będziemy je umieszczać na naszej stronie internetowej.