Pasowanie dzieci na przedszkolaków (zdjęcia)

Muminki – 14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej – propagowanie wychowania przedszkolnego. W tym dniu w każdej grupie odbyła się uroczystość pasowania dzieci na przedszkolaków. Starszaki zaśpiewały piosenkę „Popatrzcie na jamniczka” oraz zatańczyły taniec z klaskaniem przy akompaniamencie pani Malwiny. Następnie pani dyrektor pasowała dzieci na starszych przedszkolaków i wręczyła im nowe klocki konstrukcyjne oraz układanki magnetyczne do zabawy w sali.
Smerfy – 14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej – propagowanie wychowania przedszkolnego. W tym dniu w każdej grupie odbyła się uroczystość pasowania dzieci na przedszkolaków. Maluchy powiedziały rymowanki, zaśpiewały piosenkę „Jestem sobie przedszkolaczek” oraz zatańczyły taniec „Daj mi rączkę” przy akompaniamencie pani Malwiny. Następnie pani dyrektor pasowała dzieci na przedszkolaków i wręczyła im nowe klocki konstrukcyjne do zabawy w sali.
Motylki – 14 października świętowaliśmy
Dzień Edukacji Narodowej – propagowanie wychowania przedszkolnego. W tym dniu w każdej grupie odbyła się uroczystość pasowania dzieci na przedszkolaków. Dzieci zaśpiewały piosenki „Popatrzcie na jamniczka”, „Jesień w sadzie i w ogrodzie”, „Oto Morze Bałtyckie jest” oraz zatańczyły taniec przy akompaniamencie pani Malwiny. Następnie pani dyrektor pasowała dzieci na przedszkolaków i wręczyła im nowe klocki konstrukcyjne oraz układanki magnetyczne do zabawy w sali.
Biedronki – 14 października świętowaliśmy
Dzień Edukacji Narodowej – propagowanie wychowania przedszkolnego. W tym dniu w każdej grupie odbyła się uroczystość pasowania dzieci na przedszkolaków. Maluchy powiedziały wierszyk „Muchomorek”, zaśpiewały piosenkę „Pokonać wirusa” oraz piosenkę z pokazywaniem „Gąsienica Basia”. Następnie pani dyrektor pasowała dzieci na młodszych przedszkolaków i wręczyła im nowe zabawki do sali.