Propozycje z języka angielskiego

Drodzy Rodzice i Kochane Dzieciaki zachęcamy do korzystania z proponowanych przez nas aplikacji do nauki języka angielskiego. Poniżej znajdują się opisy kilku bardzo ciekawych aplikacji dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Timmy’s First Words in English

Jest to aplikacja stworzona przez British Council, brytyjską organizację zajmującą się promowaniem brytyjskiej kultury i języka angielskiego na całym świecie. Jest ona pierwszą z trzech częściowej serii Learning Time with Timmy.

Nazwę „Timmy’s First Words in English” możemy przetłumaczyć, jako pierwsze słowa Timmy’ego po angielsku. Aplikacja ta jest przeznaczona dla dzieci w wieku 2 – 6 lat.

Timmy’s Learning New Skills

Jest to druga aplikacja, z trzech częściowej serii Learning Time with Timmy, stworzonej przez British Council.

“Timmy’s Learning New Skills”, to w tłumaczeniu, Timmy uczy się nowych umiejętności. Jest ona przeznaczona dla dzieci w wieku 3 – 6 lat

Timmy’s Starting to Read

Jest to trzecia aplikacja od British Council, z tej samej serii Learning Time with Timmy. Nazwę „Timmy’s Starting to Read” możemy przetłumaczyć, jako Timmy zaczyna czytać.

Z tą aplikacją dzieci nauczą się ponad 60 nowych angielskich słów, oraz przypomnią sobie słownictwo z poprzednich dwóch serii (Timmy’s First Words in English i Timmy’s Learning New Skills). Aplikacja ta jest przeznaczona dla dzieci w wieku 3 – 6 lat.