Spektakl dla dzieci online!

Warszawski Teatr Baj i Teatr Lalek „Pleciuga” ze Szczecina zapraszają na prezentację spektaklu „Maleńkie Królestwo królewny Aurelki” Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, w reżyserii Ewy Piotrowskiej. Przedstawienie będzie można obejrzeć 16 i 17 maja.

Przedstawienie będzie dostępne dla widzów na stronie internetowej Teatru Baj (www.teatrbaj.pl) dwukrotnie: 
16 maja w godzinach 10:00-14:00 i 17 maja w godzinach 15:00-19:00.

W tym nietypowym czasie postanowiliśmy dać Państwu możliwość zaproszenia teatru do swojego własnego domu. Od kilku tygodni staramy się urozmaicać spędzony w odosobnieniu czas przemycając do Państwa codzienności nieco teatralnej magii. Można z niej skorzystać wchodząc codziennie na nasze strony internetowe i profile facebookowe, do czego serdecznie zachęcamy. 

https://teatrbaj.pl/malenkie-krolestwo-krolewny-aurelki-spektakl-online/