Wizyta grupy Motylki w Niepokalanowie

27 czerwca grupa Motylki wybrała się do Niepokalanowa. Korzystając z uprzejmości dziadka Antoniego – pana Krzysztofa dzieci zwiedziły przyklasztorną drukarnię i strażnicę. Dziadek naszego podopiecznego pokazał nam wszystkie maszyny tam się znajdujące, opowiedział jak wygląda cały proces powstawania produktów poligraficznych oraz zademonstrował nam poszczególne operacje technologiczne. Brat Andrzej – strażak pokazał nam wozy strażackie, ich wyposażenie oraz opowiedział trochę o historii tego miejsca. Mogliśmy również zobaczyć samochody którymi jeździł papież Polak podczas pierwszej pielgrzymki do Polski. Na koniec ku uciesze dzieci wybraliśmy się na lody do pobliskiej lodziarni. Bardzo serdecznie dziękujemy panu Krzysztofowi i panu Andrzejowi.