Wyniki konkursu plastycznego

W Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Prawda, dobro i piękno oczami małego dziecka” udział wzięło 80 dzieci z całej Polski. Głównymi celami konkursu było pobudzenia aktywności twórczej; rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych wrażliwości artystycznej; poznanie różnych technik plastycznych; promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie; kształtowanie postaw ukierunkowanych naprawdę, dobro i piękno. Spośród wszystkich nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych:

kategoria 3-4 latki:

I miejsce: MARIA Z., lat 4, Przedszkole „Słoneczne” w Gorlicach

II miejsce: SVIATOSLAV S., lat 4, Przedszkole Publiczne nr 14 z Oddziałem Integracyjnym w Tarnowie

III miejsce: MIESZKO M., lat 4, Przedszkole nr 6 w Lęborku

kategoria 5- 6 latki:

I miejsce: BLANKA K., lat 5, Samorządowe Przedszkole w Przecławiu

II miejsce: JANINA S., lat 5, Przedszkole Miejskie nr 15 w Bytomiu

III miejsce: PAWEŁ CZ., lat 6, Przedszkole Publiczne nr 14 z Oddziałem Integracyjnym w Tarnowie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali prace na konkurs. Dzieciom biorącym udział w konkursie serdecznie gratulujemy talentu, a nauczycielom życzymy niesłabnącej pasji i kreatywności w codziennej pracy. Zwycięzcy otrzymają nagrody i dyplomy, które zostaną wysłane do placówek. Każde dziecko biorące udział w konkursie drogą mailową otrzyma dyplom, a nauczyciel podziękowanie.

Koordynatorzy konkursu:Joanna Kuźmińska, Aleksandra Kołucka