WYNIKI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „JAK AKTYWNIE SPĘDZAM CZAS” ZORGANIZOWANEGO PRZEZ NASZE PRZEDSZKOLE

Z radością informujemy, że Ogólnopolski Konkurs Plastyczny został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęło 84 prac z całej Polski. Głównymi celami konkursu było pobudzenie aktywności twórczej; rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej; popularyzacja działań plastycznych i poszerzania wiedzy w zakresie różnych technik plastycznych; promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie; propagowanie aktywności fizycznej w życiu codziennym. Ocenie podlegały: pomysłowość, staranność wykonania i estetyka prac, jak również zgodność z tematem. Spośród wszystkich nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych:
Kategoria 3-4 latki:
I miejsce: Karolina W. – Przedszkole Miejskie nr 4 „STEBLUŚ” w Lublińcu
II miejsce: Szymon M. – Gminne Przedszkole w Sońsku
III miejsce: Szymon Z. – Samorządowe Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi we Włoszczowie
Kategoria 5-6 latki:
I miejsce: Kaja S. – Miejskie Przedszkole nr 33 w Katowicach
II miejsce: Gabriela K. – Samorządowe Przedszkole w Przecławiu
III miejsce: Oliwier S. – Niepubliczne Przedszkole „BAJKOLANDIA” w Bydgoszczy
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniale wykonane prace, gratulujemy talentu. Nauczycielom dziękujemy za opiekę artystyczną oraz życzymy niesłabnącej pasji i kreatywności w codziennej pracy. Zgodnie z regulaminem konkursu dyplomy i nagrody rzeczowe dla laureatów konkursu i podziękowania dla nauczycieli zostaną wysłane pocztą. Pozostałym uczestnikom konkursu dyplomy i podziękowania zostaną wysłane na adres e- mail podany w zgłoszeniu.
Koordynatorzy konkursu:
Dorota Gałązka i Aleksandra Kołucka