Dzieci z grupy Muminki na Przedszkoliadzie馃檪

7 czerwca przedszkolaki wzi臋艂y udzia艂 w Przedszkoliadzie na Stadionie GOSIR-u. Starszaki na pocz膮tku uczestniczy艂y w grach ruchowych, zabawach z pi艂k膮 oraz wy艣cigach dru偶yn. Nast臋pnie Stra偶acy pokazali dzieciom sw贸j w贸z stra偶acki, zaprezentowali jego wyposa偶enie i opowiedzieli o akcjach ratowniczych z wykorzystaniem sprz臋tu niezb臋dnego do ich pracy. Odby艂 si臋 tak偶e pokaz lania wody z w臋偶a stra偶ackiego. Dzieci z rado艣ci膮 pr贸bowa艂y swoich si艂 w str膮caniu pacho艂ka strumieniem wody z w臋偶a. Kolejn膮 atrakcj膮 by艂y zabawy z chust膮 animacyjn膮 i kolorowymi pi艂eczkami. Na zako艅czenie ka偶dy uczestnik Przedszkoliady otrzyma艂 pami膮tkowy medal. Bardzo dzi臋kujemy Prowadz膮cym i Organizatorom za zaproszenie i wspania艂膮 zabaw臋馃檪馃檪馃檪 聽Dzieci z rado艣ci膮 i pe艂ne pozytywnych emocji wr贸ci艂y do przedszkola.