Dzieci z grupy Muminki na Przedszkoliadzie🙂

7 czerwca przedszkolaki wzięły udział w Przedszkoliadzie na Stadionie GOSIR-u. Starszaki na początku uczestniczyły w grach ruchowych, zabawach z piłką oraz wyścigach drużyn. Następnie Strażacy pokazali dzieciom swój wóz strażacki, zaprezentowali jego wyposażenie i opowiedzieli o akcjach ratowniczych z wykorzystaniem sprzętu niezbędnego do ich pracy. Odbył się także pokaz lania wody z węża strażackiego. Dzieci z radością próbowały swoich sił w strącaniu pachołka strumieniem wody z węża. Kolejną atrakcją były zabawy z chustą animacyjną i kolorowymi piłeczkami. Na zakończenie każdy uczestnik Przedszkoliady otrzymał pamiątkowy medal. Bardzo dziękujemy Prowadzącym i Organizatorom za zaproszenie i wspaniałą zabawę🙂🙂🙂  Dzieci z radością i pełne pozytywnych emocji wróciły do przedszkola.